تبلیغات
شهید آوینی - شهید آوینی :::همسر سرکرده کومله در تلاش برای جلب توجه اتحادیه عرب؛!

شهید آوینی

بیاد شهید آوینی : مدافعان ولایت ، مشتاقان شهادت

 

شهید آوینی :::همسر سرکرده کومله در تلاش برای جلب توجه اتحادیه عرب؛!

 

نوشته شده توسط:عاشق شهید آوینی ، ما اهل كوفه نیستیم علی تنها بماند


 

ناهید بهمنی باز هم خود را نماینده زنان ایران معرفی کرد!

 

"وب سایت سیاسی افشاگری کومله 1917":گروهک تجزیه طلب و تروریستی موسوم به "کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران!" در چند هفته اخیر نمایندگان خود را برای جلب نظر کشورهای عربی که در آنها انقلاب روی داده بر علیه جمهوری اسلامی ایران و ترغیب آنها برای حمایت از کومله جهت سرنگونی جمهوری اسلامی ایران!،اعزام کرده است.

در همین ارتباط به گزارش منبع موثق ما در کمیته خارج کشور کومله،در روزهای گذشته در کشور تونس، کنفرانسی از سوی سازمان موسوم به "اتحادیه پیشرو" progressiveAlliance برگزار گردید.

شرکت کنندگان در این کنفرانس متشکل بودند،از مسئولان احزاب سوسیالیست و سوسیال دمکرات، همچنین فعالان مستقل سوسیالیست در کشورهای مختلف دنیا از خاورمیانه گرفته تا آمریکایی شمالی و گروهی که خود را نماینده کردهای ایران معرفی کرده بودند!

"تروریستهای موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران"(شاخه عبدالله مهتدی)!...

لازم به ذکر است که سازمان "اتحادیه پیشرو" نزدیک به دو سال پیش،به خاطر انتقادات از سیاستهای سازمان جهانی انترناسیونال سوسیالیست IS از این سازمان،دور شده بودند

و بعد از آن دستور داده شد که در چهارچوب "اتحادیه پیشرو" از این پس،فعال تر و گسترده تر،برای جاانداختن سیاست های سوسیالیستی، بر مبنای گسترش دادپروری مردمی در دنیا!، مبارزه و فعالیتهای خود گسترش داده و به پیش ببرند.

این کنفرانس یکی از آن زنجیره "کنفرانس های اتحادیه پیشرو" است که این بار به میزبانی "حزب ال تکتول" در کشور تونس، بعنوان کشور الهام بخش انقلاب های کشورهای عربی برگزار شد.

"حزب ال تکتول" یکی از سازمان های تاثیرگذار این انقلاب(انقلاب تونس) بود.

بر اساس این گزارش، روز اول کنفرانس اختصاص داده شده بود به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه "سازمان اتحادیه پیشرو" که در آن تعداد زیادی از احزاب و سازمان های عضو منجمله گروهکهای تروریست احزابی از کشورهای ایران،ترکیه،عراق و سوریه شرکت داشتند.

روز دوم که برنامه رسمی کنفرانس بود با سخنرانی دکتر مصطفی بن جعفر،رئیس مجلس موسسان تونس بازگشایی شد.

در این روز چندین بخش با موضوعات مختلف برگزار و مطرح شدند،که از آن جمله می توان به این موضوعات اشاره داشت: 

مسئله مشکلات و گرفتاری های روزمره کشورهای عربی، مسئله گسترش مشکلات مردمی و انجام کارهای مناسب و شایسته و انسانی برای همگان.

در این بخش ها، تعداد زیادی ار کارشناسان صاحب نام سخنرانی کردند و همچنین به شرکت کنندگان نیز فرصت داده شد، تا نظرات و دیدگاههای خود را در خصوص موضوعات مطرح شده،عنوان کنند و در بحث ها شرکت کنند.

در ادامه کنفرانس در روز 22 فوریه 2014 میلادی، مسئولان و برگزار کنندگان کنفرانس، چندین مطلب،موضوع و سخنرانی را آماده کرده بودند، که شرکت کنندگان در آنها شرکت کردند.

در پایان کنفرانس از سوی نماینده "حزب آل تکتول" تابلویی با شعار "کار مناسب و انسانی" که شعار رئیس کنفرانس نیز بود، تقدیم کنفرانس گردید و از اعضای کنفرانس درخواست شد که بعنوان یک لوح تاریخی آن را امضا کنند.
کار دیگر جالب توجه "حزب ال تکتول" این بود که قانون اساسی جدید کشور تونس را بعد از انقلاب بعنوان نمونه ای از قوانین سابق از سوی دکتر مصطفی بن جعفر رئیس مجلس موسسان امضاء و تقدیم به شرکت کنندگان شد.

در حاشیه کنفرانس نیز نشستی از سوی زنان تونس در خصوص مسئله "زن" ترتیب داده شده بود که بخش چشمگیری از شرکت کنندگان زن و مرد در این نشست برخی پیشنهادهای مناسب را برای مسئولان کنفرانس آینده مطرح کردند و خواستار آن بودند که دور و نقش زنان باید بیشتر در نظر گرفته شود.

قسمت جالب این ماجرا آنجا بود که هیئت زنان تونس از ناهید بهمنی عضو منصوبی دفتر سیاسی گروهک تروریستی کومله و همسر عبدالله مهتدی سرکرده تروریست کومله بعنوان یکی از زنان فعال کردستان ایران و ایران دعوت کرد که سخنرانی کند!

ناهید نیز تا توانست وضعیت زنان ایران را اسفناک توصیف کرد و به دروغ هر چه خواست بر علیه سیاستهای به گفته وی تبعیض آمیز جمهوری اسلامی ایران بر علیه زنان ایران سخن گفت!

او حتی خود را برای چندمین باردر مجامع بین المللی رئیس کمیته زنان کردستان ایران و با گتساخی تمام حتی نماینده زنان ایران معرفی کرد!

از سوی تروریستهای گروهک تجزیه طلب و فرصت طلب کومله ناهید بهمنی مسئول کمیته ارتباطات بین الملل کومله،عضو دفتر سیاسی کومله و همسر عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله و خالد حسین زاده عضو این کمیته فعالانه شرکت داشتند.

هیئت کومله از این فرصت بین المللی در راستای معرفی بیشتر کومله بعنوان یک حزب چپ و عدالت خواه! استفاده لازم را از این فرصت بوجود آمده کردند.

اساسنامه کومله را نیز در بین نمایندگان کشورهای عربی پخش کردند و خود را فعال ترین گروه مبارز بر علیه جمهوری اسلامی ایران و نماینده کردهای ایران معرفی کردند و خواستار آن شدند تا کشورهای عربی و خصوصا تونس در دام رژیم ایران گرفتار نشوند و این کشور را تحریم و بایکوت کرده و در هر جا بر علیه سیاستهای ایران سخن بگویند!

ناهید بهمنی و خالد حسین زاده همچنین از اتحادیه اروپا خواستار حمایت تمام و کمال از کومله برای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران شدند!

همچنین نمایندگان رسمی کومله که به تونس دعوت شده بودند در حاشیه این کنفرانس،نشست ها،مذاکرات و گفتگوهایی با بسیاری از شرکت کنندگان بر علیه جمهوری اسلامی ایران و معرفی کومله به آنها منجمله با رهبران و روسای بین المللی احزابی که در این کنفرانس شرکت داشتند، انجام دادند.

در این دیدارها، نمایندگان گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله، گفتگوها و مذاکراتی را بخصوص با معاون رهبر اتحادیه سوسیالیست های اروپا "حزب سوسیالیست اروپا" و مسئولان "اتحادیه کارگران در کشورهای مختلف"، انجام دادند که در تمامی این دیدارها بر مسئله به زعم آنها "نقض حقوق بشر در ایران" بطور عام

و در کردستان ایران بطور خاص و مسئله تداوم اعدام مخالفین در ایران و کردستان و بازداشت و دستگیری هواداران کومله و احزاب کردی در کردستان ایران و ایران تاکید کرده و خواستار آن شدند که در اختتامیه و در قطعنامه ای این مسائل مطرح شده و رژیم ایران محکوم شود و از کومله حمایت شود!.

همچنین هیئت تروریست کومله درخواست کردند که مسئله حقوق بشر در ایران در راس برنامه ها و فعالیتهای آینده کنفرانس عربی قرار بگیرد!

 

 

"وب سایت سیاسی افشاگری کومله 1917" 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.